Gabinet Atelier Paulina Kafel jest miejscem stworzonym z pasji i chęci świadczenie usług na najwyższym poziomie, które dają pełną satysfakcję i zadowolenie klienta. Naszym celem jest poprawienie komfortu życia osób które się do nas zgłaszają. To człowiek a nie usługa jest dla nas najwyższą wartością. Chcemy aby nasi klienci czuli się u nas komfortowo i swobodnie jak w domu. Do zabiegów używamy najlepszych produktów oraz najwyższej klasy sprzętu m.in. lasera Light Sheer ET. Również my staramy się cały czas pogłębiać naszą wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej i kosmetologii. Gabinet znajduje się na ul. Juliusza Lea 191/2. Godziny świadczenia usług są bardzo elastyczne gdyż staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów.

PAULINA KAFEL

magister fizjoterapii, właściciel

Studia licencjackie oraz magisterskie na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej ukończyła w Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Praktyki zawodowe odbyła w licznych placówkach rehabilitacyjnych i SPA. Doświadczenie zawodowe uzyskała współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami.

Stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych. W gabinecie Atelier Paulina Kafel specjalizuje się w laseroterapii, mezoterapii, peelingach chemicznych, masażach oraz zabiegach modelujących sylwetkę. Dodatkowo z zamiłowania zajmuje się przedłużaniem rzęs, w czym pomagają jej wrodzona dokładność i cierpliwość. W pracy zawodowej kieruje się zasadą „jeśli masz coś robić, rób to dobrze” co w tym wypadku oznacza, że zabiegi, które wykonuje, mają być przede wszystkim skuteczne.

DARIA MAKOWIECKA

Absolwentka 3-letnich studiów I stopnia na kierunku Kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Swoją edukację kontynuuje na studiach II stopnia- magisterskich. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy i praktyk w gabinetach.

Stale pogłębia wiedzę biorąc udział w wielu szkoleniach branżowych. W gabinecie specjalizuje się w depilacji laserowej, a w pracy z klientem stawia na profesjonalizm i rzetelność.

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

CHCESZ UMÓWIĆ SIĘ NA WIZYTĘ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

537 777 689