Atelier Paulina Kafel jest gabinetem funkcjonującym na krakowskim rynku usług beauty już od 2013 roku.  Jest miejscem stworzonym z pasji i chęci świadczenia usług na najwyższym poziomie, które dają pełną satysfakcje i zadowolenie klienta.

Atelier powstało po własnych, niekoniecznie najlepszych doświadczeniach z gabinetami kosmetologicznymi i jakością usług w nich wykonywanych. Tworząc gabinet zależało mi aby prowadzone przez nas terapie wyróżniały się najwyższą skutecznością, ale jednocześnie aby były one w pełni bezpieczne.

W ofercie mamy tylko takie rodzaje zabiegów co do których efektywności jesteśmy przekonane i z których same chętnie korzystamy. Wykonując każdy z nich, przeprowadzamy go tak jak same chciałybyśmy być obsłużone. Do zabiegów zawsze używamy najlepszych produktów i najwyższej klasy sprzętu. Również my same wciąż  pogłębiamy swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kongresach medycyny estetycznej i kosmetologii.

W Atelier specjalizujemy się w depilacji laserowej Light Sheer, w której doświadczenie mamy od 2011 roku, jeszcze przed otworzeniem krakowskiego gabinetu. Obecnie mamy także świetnych fachowców wykonujących również zabiegi mezoterapii igłowej, peelingów chemicznych, a także stylizacji rzęs.

PAULINA KAFEL

MAGISTER FIZJOTERAPII, WŁAŚCICIEL

Studia licencjackie oraz magisterskie na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej ukończyła w Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Praktyki zawodowe odbyła w licznych placówkach rehabilitacyjnych i SPA. Doświadczenie zawodowe uzyskała współpracując z wieloma renomowanymi gabinetami.

Stale pogłębia swoją wiedzę oraz umiejętności biorąc udział w szkoleniach i kongresach branżowych. W gabinecie Atelier Paulina Kafel specjalizuje się w laseroterapii, mezoterapii, peelingach chemicznych, masażach oraz zabiegach modelujących sylwetkę. Dodatkowo z zamiłowania zajmuje się przedłużaniem rzęs, w czym pomagają jej wrodzona dokładność i cierpliwość. W pracy zawodowej kieruje się zasadą „jeśli masz coś robić, rób to dobrze” co w tym wypadku oznacza, że zabiegi, które wykonuje, mają być przede wszystkim skuteczne.

Paulina Kafel

Daria Makowiecka

MANAGER, KOSMETOLOG

Absolwentka 3-letnich studiów I stopnia na kierunku Kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Swoją edukację kontynuuje na studiach II stopnia- magisterskich. Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy i praktyk w gabinetach.

Stale pogłębia wiedzę biorąc udział w wielu szkoleniach branżowych. W gabinecie specjalizuje się w depilacji laserowej, a w pracy z klientem stawia na profesjonalizm i rzetelność.

Daria Makowiecka

Julia Barabakh

KOSMETOLOG

Wykształcenie kosmetologiczne I stopnia zdobyła na Krakowskiej Akademii im. A. F. Modrzewskiego. Swoją edukację II stopnia kontynuuje w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Przed tym jak wyjechała do Polski studiowała pielęgniarstwo na Lwowskiem Uniwersytecie Medycznym. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach oraz szkoleniach branżowych.

Dzięki zdobytej wiedzy kosmetologicznej i pielęgniarskiej jest w stanie perfekcyjnie dobrać program zabiegowy w zależności od indywidualnych zapotrzebowań klientów. Zawsze stara się zadbać o dobro klienta oraz wykonać zabiegi na najwyższym poziomie. W pracy wyznaje zasadę „traktuję innych tak, jak sama chciałabym być potraktowana”.

Yuliia Barabakh

Julia Gorbatenko

KOSMETOLOG

Ukończyła Krakowską Akademię A.F. Modzewskiego na kierunku kosmetologia, jest magistrem pielęgniarstwa, kontynuuje studia drugiego stopnia z kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia . Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach z zakresu kosmetologii.

Bezpieczeństwo i skuteczność przeprowadzanych zabiegów jest dla niej priorytetem. Swój zawód wykonuje z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, dbając o każdy, najmniejszy nawet detal. Zawsze uśmiechnięta i z pozytywnym nastawieniem do klientów.

Iuliia Gorbatenko