Przedłużanie rzęs

Jeśli Twoje rzęsy są krótkie, jasne lub po prostu męczy Cię codzienne nakładanie i zmywanie makijażu oczu zabieg przedłużania rzęs to coś w sam raz dla Ciebie…

Dzięki zastosowaniu metody NouveauLashes (1:1) możliwe jest uzyskanie maksymalnie naturalnego wyglądu rzęs. Panie oczekujące bardziej bogatego efektu będą natomiast zachwycone metodami objętościowymi. Do zabiegu wykorzystujemy rzęsy jedwabne co gwarantuje ich miękkość a tym samym wygodę „noszenia”. Podczas zabiegu sztuczna rzęsa, bądź kilka rzęs jest doczepiane do każdej naturalnej. Tylko tak wykonany zabieg może dać spektakularny efekt.

Do zabiegu używamy produktów hipoalergicznych dlatego nawet osoby o wrażliwych oczach mogą sobie pozwolić na taką usługę. Twoje spojrzenie nabierze wyrazu, a „makijaż” pozostanie na właściwym miejscu bez względu na pogodę i porę dnia czy nocy. Tak niewiarygodnego efektu nie zapewni Wam żaden tusz. W ofercie posiadamy wiele rodzajów rzęs dlatego przed zabiegiem wspólnie z klientką dokonujemy doboru grubości, długości oraz stopnia podkręcenia rzęs w zależności od oczekiwanego efektu.

Już dziś zacznij uwodzić spojrzeniem…

Cennik przedłużania rzęs